ברוכים הבאים למיזם מבית היוצר של פרויקט "החיים שלי": תחרות החיבורים ה'תשע״ז-2017 - The Meaningful Life Center

ברוכים הבאים למיזם מבית היוצר של פרויקט “החיים שלי”: תחרות החיבורים ה’תשע״ז-2017

PRINT


הוכרזו הזוכים המאושרים בתחרות החיבורים בסוגיות בחסידות!

 

לאחר ציפייה ארוכה, הוכרזו הזוכים המאושרים שהגיעו לשלב הסופי בתחרות החיבורים בסוגיות בחסידות, פרויקט של “החיים שלי” ביוזמת “המרכז לחיים של משמעות בראשותו של הרב סימון ג’ייקובסון.

 

החיבורים שזכו בשלושת המקומות הראשונים, המזכים את מחבריהם במלגה כספית נכבדת, קיבלו את מירב הנקודות שהוענקו על ידי כל אחד מצוות השופטים בתחרות הצמודה. חברי וועדת השיפוט שהורכבה מרבנים חשובים ומשפיעים בעלי שם הבקיאים בתורת החסידות,  קיבלו את המאמרים הנבחרים מתוך מאות חיבורים שנשלחו למטה הראשי של התחרות, תוך השמטת שם המחבר וסימני זיהוי אחרים בכדי שהשיפוט יהיה אובייקטיבי לחלוטין.

 

התחרות סיימה מסע מרתק של מאות אנשים ונשים, צעירים ומבוגרים, שצללו לעומק תורת החסידות של רבותינו נשיאינו, ודלו מתוכה פנינים יקרים המאירים את דרכם של ההולכים בחושך, גשמי או רוחני. הרעיונות הנשגבים תורגמו ופורשו בידי אמן, על ידי המשתתפים השונים, כך שכל אדם החי את החיים במאה ה-21 יוכל להגשים בצורה אישית ביותר את המסקנות העולות מתורת החסידות.

 

במשרדי הארגון ביקשו להדגיש, שהיו הרבה לבטים בנוגע לבחירת המאמרים שהגיעו לקו הסיום של התחרות, שהרי מנצחים יש לכאורה רק שלושה. אבל האמת היא שכל אחד ואחת מאלו שהשתתפו בתחרות הם מנצחים, משום שהלימוד והעיון במאמרים ובשיחות, לבד מחיזוק ההתקשרות לרבי על ידי קיום הוראתו הק’, הרי שזה גורם טובה לעצמו וטובה לזולת, כאשר הוא מגלה מכשיר רב עוצמה לשינוי אישי ופנימי, מענה רגשי ופסיכולוגי לכל חיבוטי הנפש.

הזוכה בפרס הראשון, מלגה בסך $10,000

משה שקוף, בן 27 ממיאמי. יש ללחוץ כאן על מנת לקרוא את החיבור המנצח

הזוכה בפרס השני, מלגה בסך $3,600

שרגא קרומבי, בן 35 מניו ג׳רזי. יש ללחוץ כאן על מנת לקרוא את החיבור המנצח

הזוכה בפרס השלישי, מלגה בסך $1,000

הדסה זילברשטיין, בת 24 מברוקלין. יש ללחוץ כאן על מנת לקרוא את החיבור המנצח

בונוס ניצחון מיוחד – למי שהגיע למקום הרביעי,

  מלגה בסך $1,000

שרה בלוי, בת 26 מברוקלין. יש ללחוץ כאן על מנת לקרוא את החיבור המנצח